Наше життя


Всі новини закладу PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 18 березня 2020, 09:58

Всі новини закладу у групі на фейсбуці :

alt

 

https://www.facebook.com/groups/128423561328641/ 

 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

У Таврійському навчально-реабілітаційному центрі організація навчання під час призупинення освітнього процесу проводиться у формі дистанційного навчання.
Корекційні та навчальні завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу учні отримують через створені групи батьків у Viber, Telegram, Skype та групу на Facebook https://www.facebook.com/groups/128423561328641/ 
Вчителі-дефектологи щоденно проводять консультації для батьків щодо опрацювання нового матеріалу та моніторинг опрацювання дітьми матеріалу через соціальні мережі Viber,Telegram, Skype та електронну пошту.

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2020, 13:22
 
Оздоровлення 2018

 alt

 Оздоровлення 2018 рік

 У період з 26 травня по 08 червня 2018 року на базі Таврійського навчально-реабілітаційного центру Херсонської обласної ради плідно працював табір відпочинку з цілободовим перебуванням "Сузір'я".

Послугами оздоровлення було охоплено 112 дітей з особливими освітніми потребами, з них:

- дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування - 20;

- дітей з інвалідністю - 54;

- дітей з багатодітних родин - 38.

Детальніше...
 
Досягнення

Спортивні досягнення за 2020-2021 н.р.

Спорт – це життя!


Здоров'я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння та навички перейшли у звичні, необхідні потреби. Тож фізична активність є запорукою повноцінного розумового, морального та творчого розвитку дитини. Саме тому однією з основних напрямків педагогічної діяльності стало формування в у дітей Центру свідомого ставлення до здорового способу життя як основи усіх подальших успіхів дитини.
Підтримуючи традицію здорового способу життя у Центрі постійно діють секції з: футболу, піонерболу, легкої атлетики, настільного тенісу (керівники Величко І.В., Кравцов К.В., Левченко В.І.), які відвідують 86 дітей, що становить 52% від загальної кількості дітей Центру. Кожної середи проводилися спортивно-масові заходи з усіма учасниками освітнього процесу.
У рамках спеціальної спартакіади «Повір у себе» та Всеукраїнських спортивних змаганнях СПЕЦІАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНИ наші вихованці були учасниками та переможцями обласних та Всеукраїнських змагань, а саме:
З 05 по 07.09.2020 року в мгт. Лазурне відбувся національний турнір з легкої атлетики за програмою Спеціальної Олімпіади України.
У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з 6 областей України.
Наша юна зірочка ІРИНА БЕРЕЗЮК (тренер Величко І.В.), виступаючи в трьох дисциплінах, показала високі результати та виборола ТРИ призових місця.
А саме:
- біг 50 метрів - ІІ місце
- Стрибки у довжину - ІІІ місце
- Естафету 4х100 метрів - ІІІ місце
3 березня 2021 року пройшли міські змагання з баскетболу серед учнів Таврійського ОТГ де команда Таврійського НРЦ «Блискавка» здобула ІІ місце.
22 квітня 2021 року у м. Херсоні на стадіоні «Кристал» відбулися змагання з легкої атлетики Херсонської області за програмою спортивної Спартакіади «Повір у себе» 2021 року та пам'яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту, заслуженого тренера України Міщенко І. І.
В змаганнях взяли участь 115 спортсменів .
Юні спортсмени Таврійського НРЦ здобули 28 медалей: 11-золотих, 6-срібних, 11-бронзових.
12 травня 2021 року у м. Херсоні відбувся відкритий Чемпіонат Херсонської області Спеціальної Олімпіади України з футболу
У запеклій боротьбі за перемогу наші діти здобули:
ІІ місце - збірна команда дівчаток «Арсенал»;
ІІІ місце - команда юнаків «Блискавка» в групі (В)
14–15 травня 2021 року у спортивно-оздоровчому комплексі «Славутич» міста Таврійська Херсонської області , за підтримки Golisano Foundation
Всеукраїнський турнір з міні гольфу, пройшов турнір з міні гольфу Спеціальної Олімпіади України .
Усього у турнірі було 31 учасник з 5 областей України.
Наші зірочки вибороли – призових місця. Найкращою гольфісткою змагань визнана Сич Єва – учениця 4-А класу.
20-21 травня 2021 року у м. Херсоні відбувся Всеукраїнський турнір Спеціальної Олімпіади України з футболу .
Участь у ньому взяли 11 команд з 8 областей України.
У запеклій боротьбі за перемогу, збірна команда дівчаток «Арсенал» посіла ІІІ місце.
З 15 по 18 червня 2021 року у м. Кропивницький проходили змагання ХXVIII Всеукраїнської Спартакіади " Повір у себе" з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю ( 2006-2010 р.н.), приурочені 30 річниці Незалежності України,в яких взяло участь близько 300 дітей з всієї України. Херсонщину на цих змаганнях представляло 2 спортсменів нашого Центру які вибороли 3 призові місця, а саме:
-МАКАРЕНКО ОЛЕКСАНДР- ІІІ місця з бігу 60метрів, метання м'яча, стрибок у довжину з розбігу,ІІ місце з бігу 100 метрів
- ЧУДАКЕВИЧ ДЕНИС- ІІ місце з метання м'яча.
Особлива увага приділяється корекційній роботі з дітьми з інвалідністю.
В 2020-2021 р. на підставі поглибленого обстеження учнів лікарями, фізичних порушень загального стану здоров'я, рекомендаціями ППК та з метою корекції вад розвитку учасників освітнього процесу у Центрі затверджено та працювало 10 груп з лікувальної фізкультури, загальною кількістю 58 дітей, а саме:
- Спеціальна «Ерготерапія» – 2групи
- Спеціальна «Опорно-рухова» – 1 група
- Основна – 7 груп.
Лікувальна фізкультура проводиться відповідно фізичним можливостям. До кожної з цих груп підібрані окремі завдання, вправи, які сприяють розширенню функціональних можливостей серцево-судинної, дихальної системи, удосконаленню діяльності ЦНС, зміцненню опорно-рухового апарату та загальному покращенню здоров'я, швидкість реакції,координація важких рухів. Виконується багато вправ розвиваючих дрібну моторику рук,вправи для ніг, а також, вправи на розвинення координації. Заняття проводилися у спеціально обладнаному кабінеті .
У 2020-2021 навчальному році 24 дитини з інвалідність проходили , за призначенням лікаря, курс лікувального масажу, де для кожної дитини було підібрано індивідуальні комплекси для корекції фізичних вад

Спортивна гордість школи 2018

10 травня 2018 року футбольна команда центру (тренери Кравцов К.В., Величко І.В.) вибороли І місце у ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ УКРАЇНИ.
Ми пишаємося Вами!
Так тримати!

 

alt

 

 

Детальніше...
 


Пошук

АвторизаціяКонтакти

Завжди раді спілкуванню:

74988, Херсонська обл.,

м. Таврійськ, вул. Північна, 52,

тел./факс:

(05549) 7-31-17, 7-44-78.

e-mail: tavrinternat@ukr.net

Розробка та дизайн
Palmira Group